Informacje ogólne

Zgłoś nadużycie

DMproject2

Projektowanie i pozycjonowanie stron internetowych

Drodzy Bracia, Drogie Siostry, projektowaniem stron internetowych zajmuję się już ok. 12 lat. Powyżej, w formie grafik, znajdziecie moje portfolio (przykładowe realizacje).
Oferuję Wam kompleksowe usługi związane z tworzeniem stron internetowych i sklepów internetowych z 24 miesięczną obsługą gwarancyjną.
Jestem w stanie wykonać każdy projekt indywidualnego serwisu internetowego w oparciu o Wasze oczekiwania i sugestie. Mogę go wykonać także na podstawie własnych propozycji, przykładowych stron internetowych, a także szkiców wykonanych przez Was.
Zapewniam również prosty system zarządzania treścią (CMS), a także pełną responsywność (prawidłowe wyświetlanie strony na różnych urządzeniach).
Do gotowego projektu strony dodaję GRATIS (na rok) domenę, szybki serwer, certyfikat bezpieczeństwa SSL i zapewniam regularne kopie bezpieczeństwa
Zajmę się, od A do Z, stworzeniem dla Was profesjonalnie wyglądającego serwisu www lub sklepu internetowego i to w bardzo konkurencyjnej cenie.

Z powodzeniem zajmuję się także pozycjonowaniem stron internetowych. Sprawię, że Twoja strona będzie się wyświetlała wysoko w wynikach wyszukania Google.

Projektowanie i pozycjonowanie stron internetowych
DMproject

Lokalizacja

Informacje kontaktowe

Kod pocztowy
76-200
Adres
Tramwajowa 5/9, Słupsk, Polska
Telefon
Strona internetowa

0 Recenzji

Zaloguj się lub Zarejestruj się by przesłać recenzję

Dostosuj widok
Wybierz kolor
Pływające menu
Cofnij zmiany
Resetuj

BIBLIJNI.org